Z głębokim żalem musimy przekazać smutną informację dla miłośników internetowych memów i czworonożnych przyjaciół. Dusza internetu, sympatyczny Shiba Inu znany przez wielu jako Cheems, opuścił nasz świat i udał się za tęczowy most. Znany szerokiej publiczności z zabawnych memów, które rozśmieszały i dodawały otuchy w trudnych chwilach, dziś pożegnał się z nami, przekazali opiekunowie pieska na Instagramie.

Dla wielu Cheems był symbolem radości, ale za wirtualnymi memami stał prawdziwy pies o imieniu Balltze. Został przygarnięty przez kochającą rodzinę z Hong Kongu w młodym wieku i od tamtej pory stał się sercem ich domu. Niestety, los chciał, by Balltze musiał stawić czoła trudnej próbie zdrowotnej.

Mimo że Balltze odszedł od nas w trakcie medycznej interwencji, jego rodzina pragnie, byśmy pamiętali o nim z uśmiechem. Na jego oficjalnym profilu na Instagramie przekazali słowa pełne nadziei i pocieszenia, mówiąc, że teraz ich ukochany pies cieszy się radosnymi chwilami w psim raju, gdzie na pewno czekają na niego przysmaki i nowi przyjaciele.

Choć Balltze – Cheems nie jest już z nami fizycznie, jego duch i radosna osobowość pozostaną w naszych sercach na zawsze. Cześć jego pamięci. Poniżej ostatnia relacja, jaką rodzina pieska udostępniła w mediach społecznościowych. Przeżyjmy te z jednej strony smutne, a z drugiej pełne uśmiechu chwile po raz ostatni wspólnie.

Każdy z nas, z pewnością zapamięta urokliwego „Pieseła” w ten sposób:

I na koniec, chyba najbardziej rozpoznawalne zdjęcie Cheemsa, na podstawie którego powstało miliony memów internetowych i przeróbek:

Archiwum: sierpień 2023
Photo of author

Zwierzaki

Redakcja serwisu Zwierzaki.pl to zespół pasjonatów i miłośników zwierząt różnego rodzaju. Swoją wiedzę opierają na wieloletnim doświadczeniu, które zdobywali poprzez studia, kursy i przede wszystkim praktykę. Ich celem jest zapewnienie czytelnikom kompleksowej wiedzy na temat różnych zwierząt, ich zachowań, potrzeb, sposobów pielęgnacji, hodowli i ochrony.