Właśnie rozpoczął się kolejny sezon spotkań z cyklu #Carniloving. Poprzednia edycja okazała się dużym sukcesem, więc nic nie stało na przeszkodzie, by kontynuować ideę. W tym roku wielbiciele zwierząt spotkali się już w Poznaniu, a teraz przyszła pora na Kraków. Jesteśmy partnerami tej akcji!

Spotkanie #Carniloving w Krakowie. Co stoi za ideą?

Życie w pośpiechu niejednokrotnie sprawia, że czasem spacer odbywa się w szybkim tempie, ograniczony do dobrze znanych okolic. W natłoku codziennych spraw zdarza się zapomnieć, że to ważny czas dla zwierzęcia, oczekującego uwagi, budowania relacji i wspólnej zabawy. Dlatego zachęcamy: zwolnij na chwilę i daj się poznać! Znajdźmy się i wzajemnie poznajmy podczas Carnilovingu, na świeżym powietrzu!

Czerwcowe spotkanie w Poznaniu cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Zobacz relację z poznańskiej edycji!

Wydarzenie przyciągnęło uwagę mnóstwa opiekunów wspólnie z nami bawiących się i dzielących swoimi historiami. Dlatego z końcem sierpnia ekipa #Carninloving wybiera się w malowniczy rejon Małopolski, by wraz ze sztabem ekspertów z rozmaitych dziedzin kynologicznych poznać przewodników i ich psy oraz spędzić wspólnie sobotni dzień na samych przyjemnościach! 

Zapraszamy 26 sierpnia 2023 (sobota) do TAURON Arena Kraków (Park Lotników Polskich). Spotkanie odbędzie się w godzinach od 11:00 do 16:00!

Dlaczego warto być wtedy w Krakowie?

#Carniloving Kraków to świetne miejsce, aby poznać innych pasjonatów czworonogów. Spotkanie stwarza doskonałą okazję nie tylko do zawarcia wartościowych znajomości, ale także do zapoznania się z ciekawymi informacjami z zakresu tematyki zwierzęcej.

CL Harmonogram Krakow

Warto zwolnić na chwilę, poświęcić czas swojemu pupilowi, a także pozwolić jemu (i sobie) na zawarcie nowych znajomości. Spotkanie #Carniloving Kraków zgromadzi w jednym miejscu wielu amatorów zwierzaków, którzy jak nikt innych rozumieją więź, jaka łączy cię z twoim pupilem. Będzie to naprawdę fantastyczny czas.

#Carniloving Kraków to ciekawe spotkania i atrakcje!

Co będzie się działo w Krakowie w ostatnią sobotę sierpnia? Program obejmuje wiele atrakcji! Przekonaj się, kto weźmie udział:

  • Lekarze weterynarii i eksperci ds. żywienia marki Carnilove, którzy nie tylko podpowiedzą, jak prawidłowo zadbać o dobór diety, ale wspomogą również poradami  z zakresu dobrostanu zwierzęcia;
  • Centrum Psich Sportów, którego specjaliści opowiedzą więcej na temat treningu następujących dyscyplin: agility, dogfrisbee, rally-o, noseworku i posłuszeństwa oraz rozmaitych sztuczek;
  • Zoofizjoterapeuci, którzy udzielają porad związanych z utrzymaniem psa we właściwej formie (na różnych etapach życia – od szczenięcia do seniora), masażami oraz rehabilitacją;
  • Groomer, dzięki któremu będzie można uzyskać fachową poradę związaną z pielęgnacją swojego zwierzęcia i dbałością o jego szatę;
  • Instruktorzy szkolenia psów i behawioryści, eksperci od analizy psich zachowań, którzy udzielą celnej porady w nurtujących kwestiach związanych z wychowaniem i ewentualnymi problemami;
  • Ochotnicza Straż Pożarna, Grupa Ratownictwa Specjalistycznego w Krakowie opowie o pracy i szkoleniu swoich podopiecznych, którzy na co dzień stanowią nieodłączną część teamu;
  • Przedstawiciel Klubu Hodowcy Carnilove, będący skarbnicą wiedzy z zakresu hodowli, doboru karmy oraz holistycznej dbałości o czworonoga.
Carniloving Krakow plakat

To jednak nie wszystko!  Jak zawsze, na wszystkich gości będą czekały smakowite niespodzianki od marki Carnilove, producenta wysokiej jakości przysmaków i karm dla czworonożnych ulubieńców. Nie zabraknie również atrakcyjnych nagród.

Do zobaczenia w Krakowie już 26 sierpnia 2023! Jeśli jesteś wielbicielem zwierzaków, nie może cię zabraknąć!

Archiwum: sierpień 2023
Photo of author

Zwierzaki

Redakcja serwisu Zwierzaki.pl to zespół pasjonatów i miłośników zwierząt różnego rodzaju. Swoją wiedzę opierają na wieloletnim doświadczeniu, które zdobywali poprzez studia, kursy i przede wszystkim praktykę. Ich celem jest zapewnienie czytelnikom kompleksowej wiedzy na temat różnych zwierząt, ich zachowań, potrzeb, sposobów pielęgnacji, hodowli i ochrony.