Demon na plaży w Panamie?! To nagranie błyskawicznie stało się viralem na całym świecie. Jego autorka przyznaje, że nie miała pojęcia jak mocno wpłynie ono na odbiorców, szczególnie biorąc pod uwagę to, co ono właściwie przedstawia.

Upiorne nagranie robi furorę w sieci. Brenda Gonzalez, 32-letnia miłośniczka zwierząt z Panamy, wzbudziła niedawno sensację na portalu TikTok. Co dokładnie zrobiła?

Brenda, która mieszka na malowniczym wybrzeżu, jest znaną miłośniczką plażowych spacerów. Pewnego dnia, podczas jednej z jej codziennych wypraw, nagrała pozornie zwyczajne wideo.

Czarne stworzenie z głębin?

Wideo przedstawiało niezwykłe, czarne stworzenie o długich, czarnych włosach. Dla wielu widzów wyglądało na tajemniczego „demona”. Jednak ta intrygująca tajemnica szybko została rozwikłana.

Wraz z upływem nagrania, „demon” zaczyna się poruszać, obracać i… okazuje się być mokrym, czarnym psem! Zaskakujące odkrycie? To czteroletnia suczka Lolita, która jest pod opieką Brendy.

Śmiech i strach na TikToku

Gonzalez, mimo że zaskoczona reakcją, nie mogła powstrzymać się od śmiechu. „Myślałam, że po prostu wrzucam zabawny filmik” – mówiła Brenda w rozmowie z portalem Need To Know. Okazało się, że zaszokowała połowę TikToka!

Cóż, wygląda na to, że nie wszystko, co straszne, jest naprawdę groźne. A przynajmniej nie, jeśli jesteś czarnym, mokrym psem na plaży w Panamie! Wideo możecie zobaczyć poniżej.

@lost_ptyer Se tildeo lola ? #comedia #dogsoftiktok #panama?? #beachdays ♬ original sound – Spanish for Everyday

Źródło:o2.pl

Archiwum: sierpień 2023
Photo of author

Adam Nawrocki

Od dziecka uwielbia las i zwierzęta. Kojarzą mu się ze spacerami z dziadkiem, który był leśniczym. Teraz wybiera się tam najczęściej z aparatem oraz swoim czworonożnym przyjacielem na „bezkrwawe polowanie”. Pracuje jako fotograf.