Klip z dyskutującym psem robi furorę w sieci!

Filmik rozbawiający internautów na Reddicie podbija serca widzów w sieci. Scena ma miejsce w salonie, gdzie pani domu uchwyciła na filmie psoty dokonane przez swojego czworonożnego ulubieńca. Widok chaosu – papiery i chusteczki bezładnie rozrzucone po całym pokoju – zapowiadała komediową perypetię (zobacz na zdjęciu powyżej tekstu). Wtedy, pojawia się na scenie pies o imieniu Blue, dumnie trzymający w zębach pluszową zabawkę.

Zszokowana bałaganem właścicielka woła psa: „Blue, chodź tutaj. Kto to zrobił?„. Kiedy zwierzak zauważa, że czeka go długi wykład za psotne zachowanie, zaczyna głośno wyć, co wygląda jakby dyskutował ze swoją panią! „Kto to zrobił” – właścicielka pyta wielokrotnie, ale gdy zaczyna się wycie, zwierzę nie wycofuje się. Wydaje się, że na ułamek sekundy nastąpiła przerwa w kłótni, ale nieugięty psiak niemal natychmiast zaczyna głośno dyskutować!

Kobieta akceptuje porażkę

Krzyk zwierzęcia sprawia, że głos właścicielki jest prawie niesłyszalny, a pod koniec prawie akceptuje porażkę. „Cofnij się. Usiądź tutaj”, można usłyszeć kobietę mówiącą w ostatnich chwilach filmu.

Niezwykłe wybryki Blue zrobiły ogromne wrażenie na miłośnikach zwierząt, a pod filmem pojawiło się wiele zabawnych komentarzy. A wy jak sądzicie – co mówił pies do swojej właścicielki? Czekamy na Wasze pomysły w komentarzach!

Can’t lose the argument if I scream until you give in
by u/HeyImDadMe in AnimalsBeingGeniuses
Archiwum: lipiec 2023
Photo of author

Ewa Malinowska

Weterynarz z wykształcenia i pasji. Aktualnie uczęszcza na kurs i zdobywa kwalifikacje z zakresu behawiorystyki zwierzęcej. Prywatnie „mama” dwóch psów i kota. W wolnych chwilach spaceruje z pupilami i odkrywa nowe, zielone zakątki swojego ukochanego miasta – Wrocławia.