Redakcja

Wydawca:
Contentation sp. z o.o.
al. Piastów 22
71-064 Szczecin

Redakcja:
zwierzaki.pl
ul. Puławska 228/22
02-670 Warszawa
[email protected]

Mariusz Michalski

Mariusz Michalski
Redaktor Naczelny

Miłośnik zwierząt. Właściciel kota brytyjskiego długowłosego o imieniu Dyzio. Tak właściwie, to ja u niego mieszkam, a nie on u mnie. Ale wiecie już jak to jest z kotami… 🙂

Magdalena Dzik

Magdalena Dzik
Redaktor

Z wykształcenia dziennikarka i kulturoznawczyni. Pasjonuje się behawioryzmem zwierzęcym (szczególnie kotów i gryzoni) oraz zoodietetyką. Pasję tę bezustannie rozwija, pracując ze zwierzętami jako wolontariuszka i oferując im dom tymczasowy. Prywatnie opiekunka sześciu świnek morskich oraz trzech kotów: Chilliego, Fedry i Fasoli.

Lidia Wikiera

Lidia Wikiera
Redaktor

Wieloletnia wolontariuszka w schronisku, zoopsycholożka. Zajmuje się szkoleniem psów i stale poszerza swoją wiedzę, obecnie intensywnie trenuje nosework i tropienie. Przez lata prowadziła dom tymczasowy dla psów. Prywatnie opiekunka dwóch psów.

Ewa Malinowska

Ewa Malinowska
Redaktor

Weterynarz z wykształcenia i pasji. Aktualnie uczęszcza na kurs i zdobywa kwalifikacje z zakresu behawiorystyki zwierzęcej. Prywatnie „mama” dwóch psów i kota. W wolnych chwilach spaceruje z pupilami i odkrywa nowe, zielone zakątki swojego ukochanego miasta – Wrocławia.

Agnieszka Poll

Agnieszka Poll
Redaktor

Studentka weterynarii, której największą miłością są psy. Jej ulubiona rasa to labrador retriever, sama ma czteroletnią suczkę. W jej domu poza psami zawsze było też miejsce dla kotów. W wolnych chwilach lub pisać opowiadania.

Adam Nawrocki

Adam Nawrocki
Redaktor

Od dziecka uwielbia las i zwierzęta. Kojarzą mu się ze spacerami z dziadkiem, który był leśniczym. Teraz wybiera się tam najczęściej z aparatem oraz swoim czworonożnym przyjacielem na „bezkrwawe polowanie”. Pracuje jako fotograf.

Magda Złoczewska

Magdalena Złoczewska
Redaktor

Jej pierwszym wymarzonym zawodem był weterynarz – skończyło się jednak na pisaniu, które stało się jej źródłem zarobku i pasją. Dzieciństwo spędziła w siodle. Odkąd pamięta, otoczona była czworonogami. Dziś jest „mamą” dwóch uroczych króliczków i wolontariuszką w psim schronisku. Nie wyobraża sobie życia bez tworzenia ani domu bez zwierząt.

Dominika Stańczyk

Dominika Stańczyk
Redaktor

Copywriterka i dziennikarka, a także miłośniczka i właścicielka dwóch kotów i psa. Kocha zarówno te bezrasowe, jak i rasowe. Szczególnym uwielbieniem darzy border collie.

Justyna Koczorowska


Justyna Koczorowska
Redaktor

Pasjonatka kynologii, miłośniczka i hodowca szczurów, o których uwielbia pisać. Dom dzieli z ponad dwudziestką ogonów, gończym polskim i dwoma owczarkami nizinnymi. Lubi pracę z psem, wystawy, naukę i podróże palcem po mapie.

marek janicki


Marek Janicki
Redaktor

Jego rodzice zawsze mieli w domu pupila, więc od dziecka uczył się odpowiedzialności za zwierzę i troski o nie. Obecnie posiada psa rasy husky i kotkę, którą przygarnął z ulicy kilka lat temu. Są jego nieodłącznymi towarzyszami w życiu codziennym. Z pasją opowiada o różnych gatunkach zwierząt oraz ciekawych faktach z nimi związanych, zawsze zwracając uwagę na potrzebę szacunku dla zwierząt i ich naturalnego środowiska.

maciej grabowski


Maciej Grabowski
Redaktor

Szczęśliwy właściciel uroczego husky, który często towarzyszy mu podczas długich spacerów i wędrówek po górach. Poza pisaniem o zwierzętach, autor uwielbia też podróżować i poznawać różne kultury oraz tradycje kulinarne. W wolnym czasie lubi uprawiać sport, w szczególności biegi długodystansowe oraz wspinaczkę górską.