Z czym kojarzy się Dubaj? Zoo nie jest raczej pierwszą rzeczą, która przychodzi na myśl, jednak Dubai aquarium zoo to przepiękne miejsce, w którym znajduje się prawie 10 milionów litrów wody morskiej. Goście akwarium mają szansę oglądać trzysta gatunków stworzeń wodnych, które żyją w doskonale odtworzonych ekosystemach. Podczas spaceru człowiek znajduje się 11 metrów pod powierzchnią zbiornika. Sprawdź, jakie atrakcje czekają w tym niezwykłym miejscu i jak tam dotrzeć!

Bilety do atrakcji turystycznych

Dubai Aquarium – bilety

Bilety do Dubai Aquarium & Underwater Zoo można zakupić zarówno na miejscu, jak i w internecie. Wiele firm zewnętrznych zajmuje się organizowaniem wycieczek do Dubai Mall, których częścią jest zwiedzanie Dubai Aquarium. Bardzo często w ofercie znajduje się także dojazd oraz powrót do hotelu. 

kup bilety

Na miejscu można wypożyczyć wózek inwalidzki. Uiszczając dodatkową opłatę, można skorzystać z dodatkowych atrakcji niezwykłego akwarium Dubaju. To np. przejażdżka łódką, której dno jest przezroczyste i przez które można podziwiać fantastyczne widoki podwodnego świata. 

Kliknij tutaj, aby kupić bilety do Dubai Aquarium.

Dubai Aquarium & Underwater Zoo – praktyczne informacje

Oceanarium Dubaj – adres
Downtown Dubai — Dubai — Zjednoczone Emiraty Arabskie
Dubaj Oceanarium – godziny otwarcia
10.00 – 22.00 
Dubai Aquarium – cena
AED 145 –  kup bilety
Akwarium Dubaj – dojazd
Do Dubai Aquarium and Underwater Zoo można dojechać własnym samochodem lub taksówką. 
Dubaj akwarium – strona www
https://www.thedubaiaquarium.com/
Zobacz też:
Zoo Praga – ogród zoologiczny położony na wzgórzach