Opiekunowie psiaków mogą zacierać ręce, bowiem na polskim rynku pojawi się aż jedenaście rodzajów miękkich przysmaków Woolf Soft Cubes. Zostały stworzone na bazie świeżego mięsa! To nie wszystko – mamy też dobrą wiadomość dla fanów marki Brit. Wracają długo wyczekiwane karmy Brit Care z jagnięciną przeznaczone dla dorosłych psów ras małych oraz psów starszych wszystkich ras.

Woolf Soft Cubes – nowość na rynku psich smakołyków

Delikatne przysmaki doskonale nadają się jako nagroda czy zachęta podczas ćwiczeń z psem. Dzięki temu, że powstały na bazie świeżego mięsa, zwierzaki nie mogą się im oprzeć! Do wyboru jest aż jedenaście różnych smaków, więc na pewno uda się znaleźć wariant, który odpowiada gustom pupila.

Dlaczego przysmaki Woolf Soft Cubes są tak lubiane przez czworonogi oraz ich opiekunów? Powodów jest wiele:

  • znakomity smak, za którym przepadają nawet wybredne psiaki oraz zwierzęta starsze o obniżonym apetycie;
  • doskonała jakość – stworzono je na bazie lokalnych produktów z Hiszpanii, przysmaki nie zawierają glutenu oraz zbóż, a ich skład w większości jest monoproteinowy;
  • mają wysoką wartość odżywczą, co udało się osiągnąć dzięki wolnemu gotowaniu i tłoczeniu na zimno – procesy te zachowują substancje odżywcze;
  • uniwersalność zastosowania – dzięki miękkiej fakturze można je podawać psom bez względu na wiek (szczeniętom, seniorom), sprawdzą się jako nagroda podczas treningu;
  • szeroki wybór smaków m.in.: indyk, jagnięcina, kozina, ryba, konina, dziczyzna czy królik.

Przysmaki Woolf Soft Cubes dostępne są w poręcznych opakowaniach 100 g. Nie zajmują wiele miejsca – można więc zabrać je ze sobą na spacer, by zmotywować psa.

Wielki powrót Brit Care z jagnięciną!

Psy starsze potrzebują odpowiednio zbilansowanej diety. Teraz opiekunowie psich seniorów mogą podawać im znakomitą Brit Care Hypoallergenic z jagnięciną, która powróciła w nowej, ulepszonej formie. Do dystrybucji trafią dwa rodzaje – dla psów starszych oraz dorosłych psów małych ras (ważących od 1 do 10 kilogramów).

Produkty z linii Brit Care Hypoallergenic zostały stworzone z myślą o psach o wrażliwym układzie pokarmowym, które mogą cierpieć na alergie czy nietolerancje. Każda z receptur karm tej linii opiera się głównie na jednym, starannie dobranym źródle białka zwierzęcego, co zdecydowanie zmniejsza ryzyko reakcji alergicznych. Dodatkowo karmy te zawierają probiotyki dla wsparcia zdrowej flory bakteryjnej jelit oraz ostropest plamisty. Zioło korzystnie wpływa na funkcjonowanie wątroby i pomagający w eliminacji toksyn z organizmu.

Nowa linia Brit Care Hypoallergenic wyróżnia się między innymi:

  • zawartością hipoalergicznego białka pochodzenia zwierzęcego (jagnięcina, królik, ryby);
  • ograniczoną liczbą składników minimalizującą ryzyko pojawienia się nietolerancji czy alergii pokarmowych;
  • zawartością probiotyków i łatwo przyswajalnych aminokwasów, które poprawiają zdrowie i kondycję zwierzęcia;
  • zawartością chondroprotektorów, które wspierają stawy, kości i chrząstki psów;
  • dodatkiem ostropestu, który poprawia funkcjonowanie wątroby.

Domowe zwierzęta, podobnie jak ludzie, są narażone na stresy i poważne choroby. Dlatego właściwa dieta ma ogromny wpływ na ich zdrowie oraz samopoczucie. Opracowywanie unikalnych receptur, opartych na starannie wyselekcjonowanych składnikach pozwala na tworzenie różnorodnych formuł. Szeroka paleta ułatwia dobór konkretnej karmy do indywidualnych potrzeb zwierzęcia.

 Warto zaufać najlepszym markom, by czworonożny pupil mógł cieszyć się zdrowiem i dobrym samopoczuciem przez długie lata!

Źródło: materiały prasowe

Archiwum: wrzesień 2023
Photo of author

Zwierzaki

Redakcja serwisu Zwierzaki.pl to zespół pasjonatów i miłośników zwierząt różnego rodzaju. Swoją wiedzę opierają na wieloletnim doświadczeniu, które zdobywali poprzez studia, kursy i przede wszystkim praktykę. Ich celem jest zapewnienie czytelnikom kompleksowej wiedzy na temat różnych zwierząt, ich zachowań, potrzeb, sposobów pielęgnacji, hodowli i ochrony.