Redakcja

Wydawca:
Contentation sp. z o.o.
al. Piastów 22
71-064 Szczecin

Redakcja:
zwierzaki.pl
ul. Puławska 228/22
02-670 Warszawa
redakcja@zwierzaki.pl

Mariusz Michalski

Mariusz Michalski
Redaktor Naczelny

Miłośnik zwierząt. Właściciel kota brytyjskiego długowłosego o imieniu Dyzio. Tak właściwie, to ja u niego mieszkam, a nie on u mnie. Ale wiecie już jak to jest z kotami… 🙂

Magdalena Dzik

Magdalena Dzik
Redaktor

Z wykształcenia dziennikarka i kulturoznawczyni. Pasjonuje się behawioryzmem zwierzęcym (szczególnie kotów i gryzoni) oraz zoodietetyką. Pasję tę bezustannie rozwija, pracując ze zwierzętami jako wolontariuszka i oferując im dom tymczasowy. Prywatnie opiekunka sześciu świnek morskich oraz trzech kotów: Chilliego, Fedry i Fasoli.

Ewa Malinowska

Ewa Malinowska
Redaktor

Weterynarz z wykształcenia i pasji. Aktualnie uczęszcza na kurs i zdobywa kwalifikacje z zakresu behawiorystyki zwierzęcej. Prywatnie „mama” dwóch psów i kota. W wolnych chwilach spaceruje z pupilami i odkrywa nowe, zielone zakątki swojego ukochanego miasta – Wrocławia.

Damian Konkel
Redaktor

Z zawodu i wykształcenia dziennikarz. Pasjonat sportu i motoryzacji, jednak spokój i ukojenie przynoszą mu zwierzęta. Wielbiciel przede wszystkim psów oraz… szympansów, które odwiedza w pierwszej kolejności podczas wizyt w ZOO.

Agnieszka Poll

Agnieszka Poll
Redaktor

Studentka weterynarii, której największą miłością są psy. Jej ulubiona rasa to labrador retriever, sama ma czteroletnią suczkę. W jej domu poza psami zawsze było też miejsce dla kotów. W wolnych chwilach lub pisać opowiadania.

Adam Nawrocki

Adam Nawrocki
Redaktor

Od dziecka uwielbia las i zwierzęta. Kojarzą mu się ze spacerami z dziadkiem, który był leśniczym. Teraz wybiera się tam najczęściej z aparatem oraz swoim czworonożnym przyjacielem na „bezkrwawe polowanie”. Pracuje jako fotograf.

Magda Złoczewska

Magdalena Złoczewska
Redaktor

Jej pierwszym wymarzonym zawodem był weterynarz – skończyło się jednak na pisaniu, które stało się jej źródłem zarobku i pasją. Dzieciństwo spędziła w siodle. Odkąd pamięta, otoczona była czworonogami. Dziś jest „mamą” dwóch uroczych króliczków i wolontariuszką w psim schronisku. Nie wyobraża sobie życia bez tworzenia ani domu bez zwierząt.

Dominika Stańczyk


Dominika Stańczyk

Redaktor

Copywriterka i dziennikarka, a także miłośniczka i właścicielka dwóch kotów i psa. Kocha zarówno te bezrasowe, jak i rasowe. Szczególnym uwielbieniem darzy border collie.