Redakcja

Wydawca:
Contentation sp. z o.o.
al. Piastów 22
71-064 Szczecin

Redakcja:
zwierzaki.pl
ul. Puławska 228/22
02-670 Warszawa
redakcja@zwierzaki.pl

mariusz michalski

Mariusz Michalski
Redaktor Naczelny

Miłośnik zwierząt. Właściciel kota brytyjskiego długowłosego o imieniu Dyzio. Tak właściwie, to ja u niego mieszkam, a nie on u mnie. Ale wiecie już jak to jest z kotami… 🙂

joanna kubera

Joanna Kubera
Redaktor

Filolożka i zoopsycholożka, w branży zoologicznej od kilkunastu lat. Niemal wszędzie towarzyszą jej dwa długowłose samce chihuahua. Udowadnia, że z małym psem również można trenować. Miłośniczka gryzoni, szczególnie chomików. W wolnych chwilach uwielbia przestawiać meble.

paulina grzybowska

Paulina Grzybowska
Redaktor

Z zawodu redaktorka, z pasji i wykształcenia – kynoedukatorka, instruktorka nose work, behawiorystka (in spe). Autorka bloga i licznych publikacji zoologicznych. Przez lata angażowała się w adopcje i prowadziła dom tymczasowy. Prywatnie opiekunka dwóch żywiołowych terierów – JRT i irlanda.

magdalena dzik

Magdalena Dzik
Redaktor

Z wykształcenia dziennikarka i kulturoznawczyni. Pasjonuje się behawioryzmem zwierzęcym (szczególnie kotów i gryzoni) oraz zoodietetyką. Pasję tę bezustannie rozwija, pracując ze zwierzętami jako wolontariuszka i oferując im dom tymczasowy. Prywatnie opiekunka sześciu świnek morskich oraz trzech kotów: Chilliego, Fedry i Fasoli.

lidia wikiera

Lidia Wikiera
Redaktor

Wieloletnia wolontariuszka w schronisku, zoopsycholożka. Zajmuje się szkoleniem psów i stale poszerza swoją wiedzę, obecnie intensywnie trenuje nosework i tropienie. Przez lata prowadziła dom tymczasowy dla psów. Prywatnie opiekunka dwóch psów.

ewa malinowska

Ewa Malinowska
Redaktor

Weterynarz z wykształcenia i pasji. Aktualnie uczęszcza na kurs i zdobywa kwalifikacje z zakresu behawiorystyki zwierzęcej. Prywatnie „mama” dwóch psów i kota. W wolnych chwilach spaceruje z pupilami i odkrywa nowe, zielone zakątki swojego ukochanego miasta – Wrocławia.

agnieszka poll

Agnieszka Poll
Redaktor

Studentka weterynarii, której największą miłością są psy. Jej ulubiona rasa to labrador retriever, sama ma czteroletnią suczkę. W jej domu poza psami zawsze było też miejsce dla kotów. W wolnych chwilach lub pisać opowiadania.

adam nawrocki

Adam Nawrocki
Redaktor

Od dziecka uwielbia las i zwierzęta. Kojarzą mu się ze spacerami z dziadkiem, który był leśniczym. Teraz wybiera się tam najczęściej z aparatem oraz swoim czworonożnym przyjacielem na „bezkrwawe polowanie”. Pracuje jako fotograf.

magda złoczewska

Magdalena Złoczewska
Redaktor

Jej pierwszym wymarzonym zawodem był weterynarz – skończyło się jednak na pisaniu, które stało się jej źródłem zarobku i pasją. Dzieciństwo spędziła w siodle. Odkąd pamięta, otoczona była czworonogami. Dziś jest „mamą” dwóch uroczych króliczków i wolontariuszką w psim schronisku. Nie wyobraża sobie życia bez tworzenia ani domu bez zwierząt.

dominika stańczyk

Dominika Stańczyk
Redaktor

Copywriterka i dziennikarka, a także miłośniczka i właścicielka dwóch kotów i psa. Kocha zarówno te bezrasowe, jak i rasowe. Szczególnym uwielbieniem darzy border collie.

justyna koczorowska


Justyna Koczorowska
Redaktor

Pasjonatka kynologii, miłośniczka i hodowca szczurów, o których uwielbia pisać. Dom dzieli z ponad dwudziestką ogonów, gończym polskim i dwoma owczarkami nizinnymi. Lubi pracę z psem, wystawy, naukę i podróże palcem po mapie.