Gazetki nie tylko w formie papierowej

Gazetki promocyjne są z nami już od wielu, wielu lat. Kiedyś występowały one jedynie w formie papierowej. Każdy z nas przypomina sobie czasy, w których oczekiwało się listonosza, czy też kolportera, który przynosi nowe gazetki. Obecnie wygląda to już troszkę inaczej. 

Obecnie wciąż są wydawane gazetki promocyjne w formie papierowej, ale dużo firm z tego rezygnuje. Wiadomo, że teraz przykłada się sporą wagę do ekologii oraz otaczającego nas środowiska. Doskonale wiemy, że marnowanie papieru nie jest postępowaniem zbyt ekologicznym. 

Sporo osób dzisiaj wszystkiego poszukuje w sieci. Bardzo cieszy nas to, że gazetki wielu sklepów znajdziemy w formie online. Do gazetek w formie pdf mamy szeroki dostęp, możemy sobie je przeglądać, kiedy tylko mamy ochotę, a na dodatek zawsze zdążymy skorzystać z promocji. Z gazetkami papierowymi były różnie. Czasami jednodniowe opóźnienie dostawy, mogło skutkować, że artykuły na promocji, na których nam najbardziej zależało, po prostu zostaną wyprzedane. Nie była to sytuacja, która by nas cieszyła. 

W którym sklepie znajdziemy największe promocje?

Obecnie sklepy bardzo mocno między sobą konkurują. Widzimy to w zasadzie na każdym kroku. Chcą za wszelką cenę przyciągnąć do siebie klientów. Na tym właśnie zyskują tylko i wyłącznie klienci. Sporo sklepów szaleje z promocjami, a w naszym portfelu pozostają oszczędności. Niezwykle nas to cieszy.

Które sklepy oferują największe promocje? Nie można tego jednocześnie stwierdzić, ale na pewno sporo ciekawych i przede wszystkim sporych promocji możemy się spodziewać po sklepie Kaufland. Gdy przejrzymy Kaufland gazetka, to tak naprawdę od razu rzucają się nam w oczy promocje w wysokości nawet czterdziestu procent. 

Warto na pewno wyrobić u siebie taki nawyk, że przed zakupami przeglądamy właśnie gazetki i poszukujemy produktów w promocji. Specjaliści od zakupów i oszczędzania mówią zgodnie, że w ten sposób można sporo zaoszczędzić. Nowe gazetki pojawiają się co tydzień, a więc mamy naprawdę szerokie pole do popisu. Nie ma co narzekać na ceny. Wyróbmy sobie sposób na zakupy i zapisujmy kwoty, które udało się zaoszczędzić. Po tygodniu, miesiącu, jak i po roku będziemy pod wrażeniem kwot, który udało się nam zaoszczędzić. Rzeczywiście coś w tym jest. Tylko tak dalej. 

Takie podsumowania naprawdę sporo nam dadzą. Warto do swojej metody przekonywać także inne osoby, aby innym także udało się zaoszczędzić. 

Archiwum: wrzesień 2022
Photo of author

Ewa Malinowska

Weterynarz z wykształcenia i pasji. Aktualnie uczęszcza na kurs i zdobywa kwalifikacje z zakresu behawiorystyki zwierzęcej. Prywatnie „mama” dwóch psów i kota. W wolnych chwilach spaceruje z pupilami i odkrywa nowe, zielone zakątki swojego ukochanego miasta – Wrocławia.