Dziwnów – dlaczego jest dobrym wyborem na urlop z psem?

Plaże w Dziwnowie należą do najszerszych na wybrzeżu. Są pokryte delikatnym piaskiem i sprzyjają słodkiemu lenistwu oraz zachęcają do spacerów. Tym bardziej że wielokrotnie zostały wyróżnione Błękitną Flagą. Co ciekawe, korzystne warunki wietrzne i prądy morskie sprawiają, że woda jest o wiele cieplejsza niż w innych kurortach. Do tego dochodzi specyficzny mikroklimat pozytywnie wpływający na zdrowie układu oddechowego i sercowego.

Chcesz zabrać psa nad morze? Mamy więc dobrą wiadomość! W Dziwnowie w wyznaczonych obszarach możesz spacerować z czworonogiem brzegiem morza nawet w sezonie. Poza sezonem masz z kolei do dyspozycji całą linię przybrzeżną Bałtyku należącą do gminy.

Warto zaznaczyć, że Dziwnów jest otoczony nie jednym, a trzema zbiornikami wodnymi. Oprócz morza są to Zalew Kamieński i cieśnina Dziwna. Podpowiadamy, że okolice te są również dobrymi miejscami na spacer z psem. Brzmi ciekawie? Nie czekaj i zarezerwuj nocleg w Dziwnowie.

Dziwnów – noclegi, które zapewnią komfort również pupilom

Jeśli chcesz spędzić urlop z pupilem, zamiast klasycznego hotelu wybierz przytulny apartament, uprzednio upewniwszy się, że obiekt jest przyjazny zwierzętom. Tego typu noclegi w Dziwnowie znajdziesz na: https://www.noclegi.renters.pl/wynajem/rentals-dziwnow-d420800/. Niezależnie od tego, czy szukasz w Dziwnowie noclegu blisko morza, czy w innej części miasteczka, spośród wielu dostępnych ofert z pewnością wybierzesz taką, która spełni Twoje oczekiwania.

Apartamenty są wygodniejsze i przestronniejsze, a ponadto zapewniają prywatność. Możesz więc mieć pewność, że i Ty, i Twój pupil będziecie się w tym miejscu dobrze czuć. To szczególnie ważne podczas niesprzyjającej pogody. Przestronny obiekt noclegowy staje się wówczas oazą komfortu i udanego odpoczynku dla wszystkich, którzy go zamieszkują.

W apartamencie do Twojej dyspozycji będzie kuchnia lub aneks kuchenny oraz pełne wyposażenie. Dlaczego jest to szczególnie istotne, kiedy podróżujesz z psem? Ponieważ możesz do minimum ograniczyć bagaż. W miejsce kubków, talerzy, czajnika czy żelazka możesz zapakować rzeczy pupila. Nawet jeśli pierwszy raz wyruszasz w taką podróż, pewnie domyślasz się, że jest ich całkiem sporo.

Jak zarezerwować noclegi z psem w Dziwnowie?

Wybierając na miejsce urlopu Dziwnów, noclegi z psem zarezerwujesz szybko i łatwo – przez internet. Pamiętaj tylko o tym, aby poinformować właściciela obiektu o dodatkowym, czworonożnym urlopowiczu. Konieczne będzie też uiszczenie opłaty za psa. Zwykle jest to ułamek kwoty, jaką zapłacisz za pobyt całej rodziny.

Nie wyobrażasz sobie zostawić psa w domu na czas urlopu? To oczywiste, że nawet najlepszy opiekun nie zastąpi Twojego towarzystwa. Powiedzmy sobie szczerze: Ty także będziesz tęsknić za pupilem. Dlatego najlepszym rozwiązaniem są noclegi w Dziwnowie, które ugoszczą całą rodzinę – również jej czworonożnych członków.

Archiwum: listopad 2023
Photo of author

Ewa Malinowska

Weterynarz z wykształcenia i pasji. Aktualnie uczęszcza na kurs i zdobywa kwalifikacje z zakresu behawiorystyki zwierzęcej. Prywatnie „mama” dwóch psów i kota. W wolnych chwilach spaceruje z pupilami i odkrywa nowe, zielone zakątki swojego ukochanego miasta – Wrocławia.