Wszystko dla zwierząt w jednym miejscu!

Karmy, w tym także specjalistyczne, dla zwierząt wymagających szczególnego pożywienia, akcesoria, suplementy diety, leki, przysmaki, drapaki, zabawki – w Zoo24 znajdziesz to wszystko i jeszcze więcej! Marka współpracuje z popularnym brandami, produkującymi żywność i akcesoria dla zwierząt, dlatego znajdziesz tu niemal wszystko, czego potrzebujesz do opieki nad swoim pupilem!

Wygodne zakupy skądkolwiek chcesz

Zakupy internetowe to ogromna wygoda. Nie musisz nigdzie jechać, stać w korkach i poświęcać wiele czasu, by zaopatrzyć swojego zwierzaka w to, czego potrzebuje. Możesz wybrać dogodny dla siebie czas i miejsce i spokojnie kupić wszystko, co chcesz. Dobry podział kategorii w sklepie znacznie ułatwia wyszukiwanie potrzebnych rzeczy, a także inspiruje do zakupu dodatkowych akcesoriów, środków czy przysmaków, które Twój pupil może wypróbować. To też świetne miejsce, gdzie możesz kupić miłe prezenty dla zwierzaka.

Atrakcyjny program lojalnościowy i darmowa wysyłka

Robienie zakupów w Zoo24 się opłaca. Nie chodzi tylko o korzystne ceny standardowe, ale o ciekawy program lojalnościowy, który zapewnia tańsze zakupy. Przy każdych zakupach otrzymujesz 3% rabatu do wykorzystania przy kolejnym zamówieniu. Choć 3% wydaje się niewielką kwotą, w skali roku może przynieść całkiem spore oszczędności, zwłaszcza że możesz liczyć na darmową wysyłkę, co jeszcze bardziej obniża koszty zakupów.

Prezenty do zamówień oraz doradztwo fachowców w doborze produktów

Wszyscy lubią prezenty. Darmowe dodatki do zakupów zawsze cieszą. W Zoo24 nie są to przypadkowe przedmioty. Możesz dostać darmowe próbki karmy czy mydełko dla psów w kształcie uroczej łapki. Wszystko zależy od aktualnych promocji i ofert, które warto sprawdzać na stronie głównej. Co więcej, jeśli nie masz pewności, co do wyboru konkretnego produktu, możesz skonsultować się z fachowcami, obsługującymi klientów, by uzyskać pomoc. 

Dobre ceny, promocje, rabaty, doradztwo i możliwość składania zamówień 24h/7 to z pewnością zalety, których nie można pominąć, odwiedzając sklep internetowy marki Zoo24. 

Archiwum: kwiecień 2023
Photo of author

Agnieszka Poll

Studentka weterynarii, której największą miłością są psy. Jej ulubiona rasa to labrador retriever, sama ma czteroletnią suczkę. W jej domu poza psami zawsze było też miejsce dla kotów. W wolnych chwilach lub pisać opowiadania.