Poznań kolejnym gospodarzem Carnilovingu po zeszłorocznym sukcesie akcji!

Carniloving to cykl spotkań miłośników czworonogów, podczas którego można nawiązywać wartościowe znajomości i dowiedzieć się ciekawych informacji z zakresu tematyki zwierzęcej. Impreza wróciła już na mapy po przerwie spowodowanej pandemią – pierwsze wydarzenia miały miejsce w zeszłym roku: we Wrocławiu oraz w Sopocie i cieszyły się dużym zainteresowaniem. Teraz pora na Poznań!

Relację z wrocławskiej edycji można obejrzeć tutaj:

…zaś z sopockiej, w tym miejscu:

Tym razem udajemy się w rejon wielkopolski, aby wraz ze sztabem ekspertów z rozmaitych kynologicznych dziedzin poznać opiekunów i ich psy oraz spędzić wspólnie sobotni dzień.

Zapraszamy 03.06.2023. (sobota) do Parku Cytadela w Poznaniu (polanka w okolicy rzeźby Tadeusza Dobosza „Don Kichot”). Spotkanie odbędzie się w godzinach: 11:00-16:00.

Zamiast codziennego spaceru po znanych ścieżkach, przyjdź na Carniloving!

Każdy kochający opiekun psa pragnie dla niego wszystkiego, co najlepsze. Chce poznawać różnego rodzaju aktywności, które może uprawiać ze swoim psem, a także posłuchać ekspertów z rozmaitych dziedzin związanych z opieką nad zwierzętami. Tym razem odwiedzą nas: instruktorzy szkolenia, trener i behawiorysta, zespół zoofizjoterapeutów, lekarz weterynarii oraz aktywni zawodnicy uprawiający dyscypliny kynologiczne. Jeśli macie jakieś pytania, spiszcie je już teraz!

Carniloving Poznan 2023 Harmonogram

Z myślą o czworonogach stworzyliśmy miejsce, w którym będzie można nie tylko dowiedzieć się nieco więcej o dyscyplinach, takich jak bikejoring, scooterjoring czy dogfrisbee, przejść z pupilem psi tor przeszkód, posłuchać o zasadach dobrej komunikacji z psem i przygotowaniu psa na wyjazd wakacyjny, ale także poznać bliżej sąsiada z uroczym kundelkiem, którego na co dzień mijasz w parku.

Na wszystkich gości będą czekały smakowite niespodzianki od marki Carnilove, producenta wysokiej jakości przysmaków i karm dla czworonożnych ulubieńców. Nie zabraknie również atrakcyjnych nagród, które będą czekały na zwycięzców konkursów!

Zwolnij na chwilę i daj się poznać!

Często bywa również tak, że spacer odbywa się w szybkim tempie i ogranicza do dobrze znanych okolic. Wielu opiekunów zapomina o tym, jak ważny jest to czas dla zwierzęcia, które oczekuje uwagi, wspólnej zabawy i tworzenia relacji. Na naszym spotkaniu dowiesz się, w jaki sposób możesz wzbogacić codzienność pupila i zadbać tym samym o jego dobre samopoczucie.

Fanów czworonogów z pewnością nie brakuje, ale nie wszyscy w codziennym pędzie mają możliwość i czas na nawiązanie relacji. Nasze spotkanie z pewnością zgromadzi mnóstwo osób, które łączy wspólna cecha: miłość do psów! Znajdźmy się i wzajemnie poznajmy podczas Carnilovingu, na świeżym powietrzu!

Dowiedz się więcej!

Strona główna wydarzenia: https://carniloving.carnilove.com.pl/
Strona wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/665809141998527/

Serdecznie zapraszamy na wydarzenie!

Informacja prasowa

Archiwum: maj 2023
Photo of author

Zwierzaki

Redakcja serwisu Zwierzaki.pl to zespół pasjonatów i miłośników zwierząt różnego rodzaju. Swoją wiedzę opierają na wieloletnim doświadczeniu, które zdobywali poprzez studia, kursy i przede wszystkim praktykę. Ich celem jest zapewnienie czytelnikom kompleksowej wiedzy na temat różnych zwierząt, ich zachowań, potrzeb, sposobów pielęgnacji, hodowli i ochrony.