Zawsze marzyłeś o pięknych szelkach dla swojego psa, ale chcesz mu je przymierzyć? A może szukasz legowiska dla kota, ale zakupy przez internet cię nie przekonują? Targi PupiLove w Jankach to świetna okazja do uzupełnienia akcesoriów dla pupila!

PupiLove Targi w Jankach – co będzie można zobaczyć?

PupiLove Targi to cykl wydarzeń ogólnopolskich, organizowanych przez prawie cały rok w różnych miastach Polski. Impreza skierowana jest do wszystkich miłośników psów i kotów. W trakcie każdej edycji swoje stoiska prezentują manufaktury i małe firmy z Polski, wykonujące akcesoria dla zwierząt. Znajdziesz tam m.in. legowiska, ubranka, kocyki, akcesoria spacerowe czy zabawki. Wszystko możesz obejrzeć na żywo, a nawet przymierzyć zwierzakowi!

Co oprócz targów?

Nie są to jedyne atrakcyjne przygotowane na ten dzień przez organizatorów. Każdy opiekun będzie mógł skorzystać z usług profesjonalnego fotografa, który przygotuje pamiątkowy portret pupila. Zaplanowany jest również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami. Jak wszystkie PupiLove Targi, również edycja w Jankach wspiera lokalne organizacje pomagające bezdomnym zwierzętom.

PupiLove Targi w Jankach – gdzie i kiedy?

Targi będą miały miejsce w Centrum Janki 29 maja 2022 roku. Są otwarte dla odwiedzających w godzinach od 11 do 17. Wstęp jest bezpłatny, a pupile – mile widziani! Serdecznie zachęcamy do udziału!

PupiLove Targi w Jankach to świetna okazja do poznania na żywo wyrobów polskich firm rękodzielniczych. Zarezerwuj czas w ten dzień i przyjedź ze swoim pupilem na zakupy!

pupilove targi 2
pupilove targi 3
pupilove targi 4
pupilove targi 5
pupilove targi 6
pupilove targi 7
pupilove targi 8
pupilove targi 9
pupilove targi 10
pupilove targi 11
Archiwum: maj 2022
Photo of author

Paulina Grzybowska

Z zawodu redaktorka, z pasji i wykształcenia – kynoedukatorka, instruktorka nose work, behawiorystka (in spe). Autorka bloga i licznych publikacji zoologicznych. Przez lata angażowała się w adopcje i prowadziła dom tymczasowy. Prywatnie opiekunka dwóch żywiołowych terierów – JRT i irlanda.