Zapamiętaj!

 • Carniloving to cykl spotkań dla miłośników psów, które odbywają się w różnych miastach (m.in. Wrocław, Poznań, Sopot).
 • Spotkania są doskonałą okazją do nawiązywania znajomości z innymi opiekunami zwierząt i ekspertami z różnych dziedzin.
 • Inicjatywę Carnilovingów wspiera marka Carnilove, producent wysokiej jakości karm dla psów, które opierają się na naturalnych składnikach.

Czym są spotkania Carniloving?

Carniloving to inicjatywa stworzona z myślą o wszystkich, którzy pragną dla swojego czworonoga tylko tego, co najlepsze. Są to spotkania miłośników zwierząt, podczas których można nawiązać ciekawe znajomości, a także zdobyć nową wiedzę i uzyskać wartościowe informacje z zakresu tematyki opieki nad zwierzętami. Tego rodzaju spotkania są doskonałym miejscem, gdzie można posłuchać ekspertów z różnych dziedzin. Uczestnicy zdobywają wiedzę z zakresu zdrowia i żywienia – poznają też wartościowe karmy dla pupili. Jedną z nich jest bezzbożowa karma na bazie indyka, polecana psom z nadwagą, Carnilove Dog True Fresh Turkey. 

To również szansa, by poszerzyć wiedzę z zakresu behawiorystyki, a także podzielić się swoimi doświadczeniami. Takie spotkania pozwalają też ciekawie spędzić czas i wzmocnić swoją więź z pupilem. Poza tym uczestnicy mają szansę na to, by stworzyć nową, zgraną społeczność. Dzięki temu rozszerza się krąg znajomych – zarówno ludzkich, jak i zwierzęcych.

Kto stoi za ideą tych spotkań?

Trzeba przyznać, że pomysł tych spotkań to prawdziwy strzał w dziesiątkę! Stoi za nią marka Carnilove, producent wysokiej jakości karm dla psów.

Kluczowym aspektem kreowania receptur karm i przysmaków marki Carnilove jest szacunek do historycznej zależności między ludźmi a zwierzętami. Psy towarzyszą nam od tysięcy lat – są naszymi najlepszymi przyjaciółmi. Dlatego gama produktów została zaprojektowana z myślą o ich naturalnych preferencjach. Baza to starannie wyselekcjonowane mięso dzikich zwierząt (m.in. renifer, kaczka, indyk, łosoś, dzik, jagnięcina i bażant).

Karmy są kompletnie zbilansowane, bez dodatku zbóż, ziemniaków i ryżu. Zostały wzbogacone o składniki roślinne, takie jak żółty groszek, zioła, jagody leśne oraz warzywa, które dostarczają składników odżywczych, przeciwutleniaczy oraz witamin.

Kto może wziąć udział w Carnilovingach?

Carniloving są otwarte dla wszystkich miłośników psów, niezależnie od ich doświadczenia. To niepowtarzalna szansa dla opiekunów czworonogów, którzy chcą nauczyć się nowych rzeczy. Spotkanie stanowi znakomitą okazję choćby do tego, by poznawać różne aktywności, które mogą wspólnie uprawiać ze swoim pupilem. 

Na spotkaniach obecni są specjaliści różnych dziedzin. Należą do nich instruktorzy szkolenia psów, zoofizjoterapeuci, lekarze weterynarii czy zawodnicy startujący z psami. 

Podczas Carnilovingu będzie można zadać im wiele nurtujących pytań oraz porozmawiać o dobrej jakości, ciekawych produktach dla pupili. Należą do nich na przykład bezzbożowa karma na bazie świeżej ryby Carnilove Dog True Fresh Fish, a także Carnilove Dog True Fresh Beef ze świeżą wołowiną. Są przeznaczone dla psów ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi, a dobranie odpowiedniej diety często sprawia problem opiekunom.

Carnilove Dog True Fresh Turkey
Carnilove Dog True Fresh Turkey
 • bezzbożowa karma na bazie świeżego indyka dla psów
 • na 1kg karmy przypada aż 600g świeżego mięsa
 • polecana psom z nadwagą lub skłonnościami do tycia
Carnilove Dog True Fresh Fish
Carnilove Dog True Fresh Fish
 • bezzbożowa karma na bazie świeżej ryby dla psów
 • o strawności na poziomie 95%
 • polecana psom o delikatnym układzie pokarmowym i wrażliwej skórze
Carnilove Dog True Fresh Beef
Carnilove Dog True Fresh Beef
 • bezzbożowa karma na bazie świeżej wołowiny dla psów
 • 60% świeżego mięsa, 40% warzyw, owoców, ziół i dodatków superfoods
 • polecana psom o wyższym zapotrzebowaniu energetycznym

Jak przygotować się do udziału w wydarzeniach Carniloving?

Udział w wydarzeniach Carniloving nie wymaga specjalnego przygotowania, jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich. Ważne jest jednak, aby zabrać ze sobą kaganiec, smycz i obrożę dla swojego psa, a także niezbędne akcesoria, takie jak miska na wodę czy zabawki. Należy pamiętać, by wziąć aktualną książeczkę zdrowia psa (ma to związek ze szczepieniem przeciwko wściekliźnie).

Kiedy lepiej zrezygnować ze spotkania?

Spotkanie to świetna zabawa dla wszystkich uczestników. Mimo to udział w nim w pewnych wyjątkowych sytuacjach jest niewskazany. Należą do nich między innymi:

 • zbyt młody wiek psa (poniżej 4. miesiąca życia);
 • ciąża lub cieczka suczki;
 • agresja psa wobec innych zwierząt i ludzi.

Jakie korzyści płyną z uczestnictwa w Carnilovingach?

Podczas Carnilovingów można dowiedzieć się więcej o różnych dyscyplinach sportowych dla psów, takich jak dogfrisbee czy nosework. Spotkania te oferują również możliwość przejścia z psem przez tor przeszkód, co jest świetnym sposobem na aktywne spędzenie czasu ze swoim zwierzęciem. Na Carnilovingach można dowiedzieć się więcej o podstawach prawidłowego żywienia psów, a także poznać innych opiekunów psów z okolicy.

Nawiązanie wartościowych znajomości podczas Carnilovingów

Carniloving są doskonałym miejscem na nawiązanie relacji z innymi miłośnikami psów. W czasie spotkań można poznać sąsiada z uroczym kundelkiem, którego na co dzień mijasz w parku, a także wymienić się doświadczeniami i radami z innymi opiekunami. Takie znajomości mogą być bardzo cenne, zwłaszcza dla nowych opiekunów, którzy szukają wsparcia i porad.

To również sposób na zdobycie nowych przyjaciół, z którymi można szybko nawiązać nić porozumienia.

Jak Carniloving wpływają na dobrostan psów?

Carniloving to nie tylko okazja do spotkania z innymi miłośnikami psów, lecz także czas, który pozwala wzbogacić codzienność pupila. Eksperci, którzy biorą udział w spotkaniach, udzielają porad, jak dbać o ogólny dobrostan psa i jakie aktywności mogą przyczynić się do jego szczęścia i zdrowia. Dzięki tym radom opiekunowie mogą zaspokoić potrzeby swoich pupili, co przekłada się na ich lepsze samopoczucie.

Carniloving jako miejsce wymiany doświadczeń

Carniloving to przestrzeń, w której opiekunowie wymieniają się swoimi doświadczeniami. Dzięki temu każdy może znaleźć inspirację do nowych aktywności z psem, a także dowiedzieć się, jak radzić sobie z różnymi wyzwaniami. Przecież zawsze jakieś pojawiają się w procesie opieki nad czworonogiem. 

Wymiana doświadczeń z innymi opiekunami jest nieoceniona, szczególnie dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z psami. Podpowiedzi, rady, wskazówki – to także jest wartość tych spotkań dla „psiarzy”.

Dlaczego warto zdecydować się na udział?

Podsumowując, Carniloving to nie tylko spotkania dla miłośników psów, ale przede wszystkim miejsce, gdzie można zdobyć wartościowe informacje i nawiązać ciekawe znajomości. Dzięki temu każde spotkanie staje się wyjątkowym doświadczeniem, które wzbogaca życie zarówno psów, jak i ich opiekunów.

Archiwum: lipiec 2023
Photo of author

Adam Nawrocki

Od dziecka uwielbia las i zwierzęta. Kojarzą mu się ze spacerami z dziadkiem, który był leśniczym. Teraz wybiera się tam najczęściej z aparatem oraz swoim czworonożnym przyjacielem na „bezkrwawe polowanie”. Pracuje jako fotograf.