Nie możemy wykonywać naszej pracy zdalnie, nasze zwierzęta muszą być codziennie zaopiekowane. Liczymy na zrozumienie

– zaapelowano.

Zoo w Poznaniu będzie ponownie otwarte od 1 stycznia

Liczba chorych pracowników na Covid-19 sprawia, że do końca roku Stare i Nowe Zoo pozostaną zamknięte. Bramy ogrodu ponownie otworzą się 1 stycznia co zapowiedziano już w poście na Facebooku:

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy, że z powodu trudnej sytuacji pandemicznej, która dotknęła także pracowników zoo, dyrekcja Ogrodu Zoologicznego w Poznaniu, w porozumieniu z Dyrekcją Wydziału Zdrowia oraz Zastępcą Prezydenta Miasta Poznania p. Jędrzejem Solarskim, jest zmuszona zamknąć oba tereny naszej jednostki – Stare i Nowe Zoo – dla Publiczności do końca roku 2021 (do 31.12.2021 włącznie) Ponowne otwarcie zoo dla Zwiedzających nastąpi w dniu 1.01.2022. Za utrudnienia serdecznie Państwa przepraszamy. Nie możemy wykonywać naszej pracy zdalnie, nasze zwierzęta muszą być codziennie zaopiekowane. Liczymy na Państwa zrozumienie. Filmiki świąteczne oczywiście będą, tak, byście mogli Państwo być choć trochę z nami. Życzmy sobie wszyscy zdrowia! Do zobaczenia w przyszłym roku! Na zdjęciu Cisna, zechciała nam się dzisiaj na chwilę pokazać

– oświadczyło zoo.

Źródło: PAP, TVN24
Źródło zdj. głównego: fot. ilustracyjna Pexels.com

Archiwum: grudzień 2021
Photo of author

Damian Konkel

Z zawodu i wykształcenia dziennikarz. Pasjonat sportu i motoryzacji, jednak spokój i ukojenie przynoszą mu zwierzęta. Wielbiciel przede wszystkim psów oraz… szympansów, które odwiedza w pierwszej kolejności podczas wizyt w ZOO.