PupiLove Targi to wydarzenie, które gości w różnych dużych miastach Polski. Każda jednodniowa edycja skupia firmy z polskiego rynku, które oferują karmy i akcesoria dla psów. W tej edycji nie zabrakło również stoisk przeznaczonych dla opiekunów kotów czy gryzoni i małych zwierząt. Portal Zwierzaki.pl objął wydarzenie patronatem medialnym. Zobacz naszą relację!

PupiLove Targi w Jankach – wydarzenie dla zwierząt i ich opiekunów

Podczas PupiLovych Targów w Jankach można było obejrzeć produkty oferowane przez kilkadziesiąt firm. Wiele ze wspomnianych rzeczy to wyroby rękodzielnicze. Nie zabrakło szelek, obroży i smyczy szytych z naturalnej skóry, drukowanych na zamówienie taśm czy innych materiałów. Można było obejrzeć ubranka przeznaczone dla psów małych i miniaturowych ras. Nie obyło się również bez legowisk, kocyków i toreb transportowych, a nawet schodów dla starszych pupili!

Prócz tego na przygotowanych stoiskach opiekunowie psów, a w tej edycji również kotów i gryzoni oraz małych zwierząt, mogli kupić karmy, przysmaki i gryzaki dostosowane do potrzeb swoich podopiecznych. Nie zabrakło zabawek, szarpaków i mat węchowych, które cieszyły się szczególnym zainteresowaniem czworonogów. 

PupiLove Targi w Jankach – to nie koniec atrakcji!

PupiLove Targi wyróżniają się jedną, podstawową cechą – możesz przyjść na nie ze swoim pupilem! Choć przeważały psy, zarówno na smyczach, jak i w wózkach czy torbach, to nie zabrakło również kotów. Wszystkie zwierzęta mogły uzyskać darmową sesję zdjęciową, a także wziąć udział w konkursie. Świetnie zorganizowana obsługa nie tylko dbała o to, aby w miskach zawsze była świeża woda, ale również, by w razie wpadek – nie brakowało psów starszych i szczeniąt – podłoga była szybko sprzątnięta.

PupiLove Targi w Jankach to tylko jedna z cyklu imprez planowanych na ten rok. Następne edycje już w czerwcu – najpierw we Wrocławiu, a potem w Łodzi. Wybieracie się?

pupilove targi banner
pupilove targi mięso
pupilove targi świeczka
pupilove targi pies
pupilove targi akcesoria
pupilove targi biały pies
pupilove targi smycze
pupilove targi kubki
pupilove targi piesek
pupilove targi pies patrzy w obiektyw
pupilove targi woda dla zwierząt
pupilove targi pieski
pupilove targi pies na smyczy
pupilove targi przysmaki
pupilove targi akcesoria dla miłośników zwierząt
Archiwum: maj 2022
Photo of author

Paulina Grzybowska

Z zawodu redaktorka, z pasji i wykształcenia – kynoedukatorka, instruktorka nose work, behawiorystka (in spe). Autorka bloga i licznych publikacji zoologicznych. Przez lata angażowała się w adopcje i prowadziła dom tymczasowy. Prywatnie opiekunka dwóch żywiołowych terierów – JRT i irlanda.