Pracownicy Lasów Państwowych opublikowali na Twitterze specjalny post, który ma na celu odnalezienie właścicieli zwierząt.

Kujawsko-pomorskie: koziołki na terenie Nadleśnictwa Jamy

Na łamach mediów społecznościowych możemy przeczytać niniejszy komunikat:

„Nie bardzo wiemy, jak zacząć. Otóż ktoś zgubił… dwie kozy. Konkretnie to kozły. Szaleją od kilku dni po lesie. Nic nie mamy przeciwko kozłom, ale… zobaczcie sami” – czytamy we wpisie, gdzie dodano również nagranie, na którym widać głodne koziołki spożywające leśne smakołyki.

Kujawsko-pomorskie: leśnicy poszukują właścicieli koziołków

Od kilku dni trwają poszukiwania właścicieli koziołków. Wcześniej informację o spacerujących po lesie kozach opublikowano na facebookowym profilu Nadleśnictwa Jamy:

„Takie spotkanie w środku lasu w Leśnictwie Dusocin. Czy ktoś z okolic leśnictwa przypadkiem nie zgubił dwóch kóz? Poruszają się w środku lasu, dlatego prosimy o kontakt osoby, które mogą znać miejsce zamieszkania dwóch uciekinierów” – możemy przeczytać w treści posta.

Archiwum: październik 2021
Photo of author

Damian Konkel

Z zawodu i wykształcenia dziennikarz. Pasjonat sportu i motoryzacji, jednak spokój i ukojenie przynoszą mu zwierzęta. Wielbiciel przede wszystkim psów oraz… szympansów, które odwiedza w pierwszej kolejności podczas wizyt w ZOO.