Jak informuje Azan, który jest głównym dystrybutorem marki Brit, firma właśnie nawiązała współpracę z Krystyną Czubówną. Ciepły głos lektorki będzie można usłyszeć w spotach emitowanych w radiu oraz telewizji.

Karmy Brit – czytała Krystyna Czubówna

Krystyna Czubówna użyczy nie tylko swojego głosu, ale również wizerunku. Pojawi się on w kanałach społecznościowych marki Brit. Jak zaznacza sama lektorka, z przyjemnością zgodziła się na tę współpracę, ponieważ jest wielką miłośniczką zwierząt:

– Czworonogi były zawsze częścią naszej rodziny, w tej chwili moja córka opiekuje się dwoma psami – chińskim grzywaczem powder puff oraz owczarkiem australijskim. To właśnie ona utwierdziła mnie w przekonaniu, że produkty marki Brit są godne polecenia oraz odznaczają się znakomitą jakością. Jestem niezwykle ciekawa naszej dalszej współpracy, która zapowiada się interesująco! – mówiła Czubówna.

Premiera materiałów przygotowanych wspólnie z Krystyną Czubówną będzie miała miejsce w najbliższym czasie.

Kim jest Krystyna Czubówna?

Głos Krystyny Czubówny powinien być kojarzony przez wiele osób. Rozpoczęła ona swoją karierę jeszcze w latach 70. Związała się wtedy z redakcjami radiowymi, gdzie pracowała jako spikerka. Tworzyła też słuchowiska oraz programy muzyczne i publicystyczne. Później trafiła do telewizji – przez wiele lat była prezenterką Panoramy.

Jednocześnie Czubówna rozwijała swoją karierę lektorki. Kojarzona była głównie jako narratorka filmów przyrodniczych. Obecnie skupia się na zawodowym czytaniu – nagrywa audiobooki, jest narratorką i lektorką filmów, zdarza się jej również użyczać swojego głosu do dubbingu.

Głos Krystyny Czubówny często można usłyszeć także w reklamach. Najnowszą jej współpracą jest ta, którą nawiązała z marką Brit.

Archiwum: luty 2023
Photo of author

Adam Nawrocki

Od dziecka uwielbia las i zwierzęta. Kojarzą mu się ze spacerami z dziadkiem, który był leśniczym. Teraz wybiera się tam najczęściej z aparatem oraz swoim czworonożnym przyjacielem na „bezkrwawe polowanie”. Pracuje jako fotograf.