W Polsce skala bezdomności psów i kotów jest nadal zatrważająca, pomimo regularnych działań organizacji charytatywnych dla zwierząt. Jako portal promujący odpowiedzialne postawy opiekunów domowych pupili pragniemy przyłączyć się do działań edukacyjnych i wesprzeć stowarzyszenia i fundacje w realizacji ich celów statutowych. Dlatego szukamy organizacji do stałej współpracy.

Organizacje charytatywne dla zwierząt – kogo szukamy?

Wraz z rozwojem portalu Zwierzaki.pl zaplanowaliśmy akcję edukacyjną w zakresie adopcji zwierząt. Chcemy wspomóc mniejsze organizacje o słabszej sile przebicia w mediach i pomóc im w uzyskaniu większego wsparcia. Szukamy więc organizacji, które są gotowe udzielić swoich opinii i użyczyć głosu do nagłaśniania spraw związanych z adopcjami. Dodatkowo oferujemy ustalone indywidualnie publikacje w ramach naszego serwisu.

Kogo szukamy? Interesują nas organizacje charytatywne dla zwierząt, które:

  • zajmują się przeciwdziałaniem bezdomności i adopcjami psów, kotów, a także innych zwierząt domowych;
  • działają aktywnie na skalę lokalną lub ogólnopolską;
  • mają grono odbiorców, które chcą powiększyć;
  • planują nowatorskie działania lub szerzej zakrojone akcje i potrzebują w nich wsparcia;
  • są otwarte na komunikację z redakcją w ramach planowanych działań.

Zakres działania w ramach współpracy

Jaką współpracę dla organizacji charytatywnych dla zwierząt przewidujemy? Między innymi:

  • współdziałanie przy tworzeniu materiałów edukacyjnych;
  • promowanie potrzeb organizacji na portalu;
  • informowanie o zwierzętach do adopcji;
  • dalsze działania wraz z rozwojem portalu.

Jak się zgłosić?

Znasz organizacje charytatywne dla zwierząt, które spełniają powyższe wymagania i które regularnie wspierasz? Napisz o nich w komentarzu pod artykułem albo na Facebooku! Prowadzisz organizację – fundację czy stowarzyszenie na rzecz zwierząt – i chcesz podjąć się współpracy? Zostaw ślad w komentarzu albo napisz na nasz redakcyjny e-mail ([email protected]). Zapoznamy się ze wszystkimi zgłoszeniami i wyłonimy kilka organizacji do współpracy!

W Polsce działa wiele niedużych organizacji charytatywnych dla zwierząt. Chcemy je wesprzeć w działaniach. Znasz lub wspierasz fundacje albo stowarzyszenia, które potrzebują takiej pomocy! Napisz o nich albo zgłoś się do nas bezpośrednio.

Archiwum: maj 2022
Photo of author

Paulina Grzybowska

Z zawodu redaktorka, z pasji i wykształcenia – kynoedukatorka, instruktorka nose work, behawiorystka (in spe). Autorka bloga i licznych publikacji zoologicznych. Przez lata angażowała się w adopcje i prowadziła dom tymczasowy. Prywatnie opiekunka dwóch żywiołowych terierów – JRT i irlanda.