Kiepskiej jakości karma z marketu nader często trafia do misek psów domowych. To odbija się z czasem na ich zdrowiu. Akcja #karmawraca, zorganizowana przez PanParagon i Appet.pl, promuje prawidłowe żywienie psów, a jednocześnie wspiera schroniska. Za każdy paragon dodany do aplikacji, zawierający dobrej jakości karmę z listy, bezdomne zwierzęta dostaną 100 gramów karmy!

Akcja #karmawraca – na czym polega?

Akcja #karmawraca ma wielowymiarowe znaczenie. Przede wszystkim pozwala wspierać bezdomne psy przy okazji zakupu karmy dla swojego domowego pupila. Jednocześnie, dzięki aplikacji, ułatwia zachowanie kontroli nad domowymi wydatkami.
Dodatkowo akcja pokazuje, które karmy są dobrej jakości – na liście znalazły się produkty mające ok. 50–60% mięsa, a jednocześnie takie, które nie zrujnują twojego portfela. Pamiętaj, że dobrej jakości karmy dla psów mają często wiele niższe dawkowanie niż produkty marketowe. To oznacza, że mimo wyższej kwoty za zakup worka wystarczają na dłużej. Co więcej, pozytywnie wpływają na zdrowie twojego psa, bo są lepiej dostosowane do jego naturalnych potrzeb żywieniowych.

Akcja #karmawraca pod patronatem Zwierzaki.pl – jak się przyłączyć?

Jeszcze do końca października ty również możesz wesprzeć tę akcję! Wystarczy, że dodasz do aplikacji PanParagon fakturę lub paragon i oznaczysz dowód zakupu hasztagiem #karmawraca. Jeśli znajduje się na nim karma z poniższej listy, zostanie on zaliczony do akcji. Pod koniec października wszystkie paragony zostaną zliczone – już teraz wiemy, że jest ich kilkaset! – a jedzenie zostanie przekazane do najbardziej potrzebujących schronisk dla zwierząt.

akcja #karmawraca pod patronatem Zwierzaki.pl – jak się przyłączyć

Warto zadbać o żywienie twojego psa, a jednocześnie wesprzeć zwierzęta w schroniskach. Teraz możesz to zrobić nawet bez wychodzenia z domu, bo akcja #karmawraca pod patronatem Zwierzaki.pl obejmuje również zakupy online!

Archiwum: październik 2022
Photo of author

Paulina Grzybowska

Z zawodu redaktorka, z pasji i wykształcenia – kynoedukatorka, instruktorka nose work, behawiorystka (in spe). Autorka bloga i licznych publikacji zoologicznych. Przez lata angażowała się w adopcje i prowadziła dom tymczasowy. Prywatnie opiekunka dwóch żywiołowych terierów – JRT i irlanda.