Niedawno ukazał się e-book z cenną wiedzą dotyczącą adopcji psiaków. Jego autorką jest Lidia Wikiera, zoopsycholożka i wieloletnia wolontariuszka. Powstał on współpracy z Redakcją Zwierzaki.pl oraz innymi specjalistami z dziedzin weterynarii, pielęgnacji, żywienia i opieki nad psami. W rozpowszechnianiu e-booka „Adopcja psa” wsparło nas wielu Patronów. Oto oni i ich publikacje!

E-book „Adopcja psa” – wiedza dla każdego

Zależy nam na tym, aby treść e-booka dotarła do jak największej liczby osób, dlatego zwróciliśmy się z prośbą o wsparcie rozmaitych organizacji, instytucji i stowarzyszeń. Ogromnie dziękujemy im za wszelką pomoc w dystrybucji e-booka! Można go było pobrać do 9 grudnia 2022 roku.

E-book „Adopcja psa” jest dostępny w tym czasie dla każdego, kto planuje adopcję czworonoga w bliskiej lub dalszej przyszłości. Dowiesz się z niego, jak zaplanować adopcję, na co się przygotować i z czego warto zdawać sobie sprawę. To cenne źródło wiedzy, okraszone wypowiedziami wielu ekspertów w tej dziedzinie.

Patroni e-booka „Adopcja psa”

Z przyjemnością przedstawiamy naszych Patronów i ich publikacje. Kliknij w logotyp, a przeniesiesz się do patronackiego artykułu!

Wolontariat schroniska dla zwierzat w Zamosciu e1669890100124
Wesola Sznupka
Acia Ceracis
puszatek full transparent
Logo Schronisko Czestochowa
Corgi Polska Transparent
BialyJack
logo Aleks
ZooArt
Wesoly Kundelek
Schronisko Bytom
Schronisko Na Paluchu
swiatzwierzat
Zamerdani
nakanapiesiedzipies logo
Wojtkow Szkolenia logo
2022 12 07 10 33 33 Greenshot

Chcesz dołączyć do tego zacnego grona? Śmiało pisz na [email protected]

Archiwum: grudzień 2022
Photo of author

Paulina Grzybowska

Z zawodu redaktorka, z pasji i wykształcenia – kynoedukatorka, instruktorka nose work, behawiorystka (in spe). Autorka bloga i licznych publikacji zoologicznych. Przez lata angażowała się w adopcje i prowadziła dom tymczasowy. Prywatnie opiekunka dwóch żywiołowych terierów – JRT i irlanda.