Kudłate Taxi kursuje średnio 2-3 razy dziennie. Transport można zamówić zarówno z wyprzedzeniem, jak również w nagłych przypadkach, gdy nasz pupil np. zachoruje i trzeba udać się do weterynarza.

Kudłate Taxi nie wyklucza żadnego psa

Jak podaje „Gazeta Wyborcza” w stolicy możemy znaleźć kilku przewoźników, którzy zezwalają na podróżowanie wraz z psem. O ile właściciele małych czworonogów nie mają raczej problemu ze znalezieniem transportu, o tyle taksówkarze bądź kierowcy z firm oferujących podobne usługi, nie są już tacy skorzy do zabierania psa ważącego więcej niż 15 kg. Kłopot występuje również, gdy nasz pupil jest chory i przykładowo wymiotuje. W takich i nie tylko sytuacjach poleca się pan Hubert, który sam deklaruje, że w nagłych przypadkach „rzuca wszystko i jedzie”.

Kudłate Taxi – ile kosztuje

Podróż Kudłatym Taxi wynosi 2 zł za kilometr plus naliczane jest 20 zł za czyszczenie samochodu, co rozwiewa wszelkie wątpliwości na temat panującej czystości wewnątrz pojazdu:

Po każdym transporcie samochód jest ozonowany, potem wietrzony i psikany specjalnym środkiem, żeby bakterie i wirusy po poprzednim pasażerze nie przeszły na nowego. To bardzo ważne, bo często wożę chore zwierzaki do lekarzy

– wyjaśnia właściciel firmy w rozmowie z „GW”.

Klienci Kudłatego Taxi są zróżnicowani. Niektórzy jeżdżą ze swoimi zwierzakami do pracy, inni nie chcą niszczyć skórzanej tapicerki swojego samochodu, wożąc w nim psa, więc korzystają z usług pana Huberta. Poza tym można wymienić m.in. emerytów czy singli bez samochodów. Numer Kudłatego Taxi to 516 846 671.

Źródło: Gazeta Wyborcza/Noizz.pl

Archiwum: listopad 2021
Photo of author

Damian Konkel

Z zawodu i wykształcenia dziennikarz. Pasjonat sportu i motoryzacji, jednak spokój i ukojenie przynoszą mu zwierzęta. Wielbiciel przede wszystkim psów oraz… szympansów, które odwiedza w pierwszej kolejności podczas wizyt w ZOO.