Wielkoformatowa reklama z kotem w roli głównej zrobiła wrażenie na internautach z całego świata. Jak widać, koty w dalszym ciągu „rządzą internetem”.

Reklama z kotem, o której mówi cały świat

Wspomniana reklama pojawiła się na kondygnacji jednego z budynków przy skrzyżowaniu w Tokio. Widzimy na niej ogromnego kota, który wydaje dźwięki i obserwuje ulicę.

Reklama okazuje się ogromnym sukcesem jej twórców, bo mówi już o niej cały świat. Trudno się zresztą dziwić, bo jej skala jest naprawdę niezwykła i trudno nie skojarzyć jej z tym, co widzieliśmy chociażby w filmie „Powrót do przyszłości”.

O niezwykłej kociej reklamie piszą serwisy technologiczne na całym świecie, a internauci przesyłają sobie filmiki, które pojawiają się na YouTube czy Twitterze.

Niezwykła reklama z kotem pokazuje, że można inaczej

Twórcy w niezwykle kreatywny sposób wykorzystali zakrzywiony ekran i ogromną powierzchnię. Kot na reklamie sprawia wrażenie żywego. To sygnał dla firm szukających ciekawej kampanii reklamowej, że można do tego tematu podejść bardziej kreatywnie. Do tego stopnia, że bez dodatkowej promocji zapewnić sobie można rozpoznawalność niemal na całym świecie, a nie tylko w miejscu gdzie reklama jest wyświetlana.

Tę niezwykle ciekawą i oryginalną reklamę z pewnością docenią wszyscy wielbiciele kotów. Zobaczyć ją można między innymi tutaj:

Za: Antyweb.pl

Zdjęcie: Zrzut ekranu (Youtube – Seunghoo Lee)

Archiwum: lipiec 2021
Photo of author

Ewa Malinowska

Weterynarz z wykształcenia i pasji. Aktualnie uczęszcza na kurs i zdobywa kwalifikacje z zakresu behawiorystyki zwierzęcej. Prywatnie „mama” dwóch psów i kota. W wolnych chwilach spaceruje z pupilami i odkrywa nowe, zielone zakątki swojego ukochanego miasta – Wrocławia.