Zoo w Pradze czeskiej zajmuje piąte miejsce w rankingu najpiękniejszych ogrodów zoologicznych świata. Nic dziwnego. Dlaczego warto odwiedzić ulokowane na wzgórzach zoo? Praga daje ci nie tylko kontakt ze zwierzętami, lecz także szansę na podziwianie przepięknego krajobrazu miasta. Jeśli jedziesz do Pragi, zoo koniecznie musisz odwiedzić. Gdzie znajduje się Praga zoo? Cena biletów, atrakcje, adres i godziny otwarcia poznasz po lekturze tekstu. Poznaj wszystkie najbardziej przydatne informacje! 

Bilety do atrakcji turystycznych

Zoo Praga – bilety

kup bilety

Jak kupić bilety do zoo? Praga idzie z duchem czasu i można je zdobyć za pośrednictwem internetu. To doskonały sposób na uniknięcie kolejki. Cennik praskiego zoo obfituje w zniżki dla dzieci, uczniów i studentów. Do ogrodu zoologicznego można przyjść także w towarzystwie psa. Za jego bilet wstępu zapłacisz 100 Kč. Zwierzak musi koniecznie chodzić na smyczy. 

Kliknij tutaj, aby kupić bilet do Zoo w Pradze.

Zoo w Pradze – czy warto? 

Zoo w czeskiej Pradze jest jednym z najpiękniejszych na świecie. Ogród ma powierzchnię 45 hektarów, obfituje w przepiękne widoki i jest domem dla setek gatunków zwierząt z całego świata. To bardzo ważne miejsce na turystycznej mapie czeskiej stolicy – zdecydowanie warte odwiedzenia. Po wizycie w zoo Pragę także możesz zwiedzać, więc połączysz przyjemne z… przyjemnym.

Czeskie Zoo w Pradze – przydatne informacje

Zoo w Pradze – adres
U Trojského zámku 120/3, 171 00 Praha 7, Czechy
Zoo Praga – godziny otwarcia
9.00 – 18.00
Praga Zoo – cennik
200 – 250 Kč – kup bilety
Jak dojechać do zoo w Pradze? 
Do zoo w Pradze można dojechać komunikacją miejską – konkretnie autobusem nr 112 do przystanku Zoologická Zahrada.
Zoo w czeskiej Pradze – strona www
https://www.zoopraha.cz/en
Zobacz też:
Cretaquarium – podwodny świat na wyciągnięcie ręki