Loro Park rozpoczynał swoją działalność przede wszystkim jako park papug. Dzisiaj można spotkać tam prawie 4000 gatunków tych egzotycznych ptaków. Oprócz nich park zamieszkują także inne ptaki, ssaki i ryby. Poznaj najważniejsze informacje o Loro Parque Puerto de la Cruz. Gdzie znajduje się Loro Park? Cennik, godziny otwarcia, zdjęcia i filmy z tego zwierzęcego parku rozrywki to tylko część z tego, co znajdziesz w naszym informatorze!

Loro parque Teneryfa – dom dla wielu zwierząt i roślin

kup bilety

W Loro Park pływanie z delfinami nie jest jedyną atrakcją. Odbywają się tam także pokazy orek, a podczas zwiedzania można wziąć udział w spacerze pod tunelem z rekinami. Oprócz tego Loro Park zamieszkują:

  • tygrysy;
  • jaguary;
  • lwy morskie;
  • papugi;
  • goryle;
  • szympansy.

Planując wyprawę do Loro Parku na Teneryfie, koniecznie zarezerwuj sobie czas na zwiedzenie orchidarium. Zobaczysz tam aż 25 tysięcy gatunków orchidei. Świetną rozrywką będzie także Katandra Treetops – ogród, w którym odtworzono mikroklimat australijskiej i azjatyckiej dżungli. Można tam napotkać tysiące gatunków egzotycznych papug. 

Loro Park – bilety

Za standardowe bilety do Loro Park na Teneryfie trzeba zapłacić około 37 euro. Oczywiście, najmłodsi goście są uprawnieni do adekwatnych do wieku zniżek. Warto zaznaczyć, że bilety do Loro Parque dadzą ci dostęp do wszystkich atrakcji na terenie parku.

Nie ma co ukrywać – cena wstępu do Loro Parku nie jest niska. Jednak przez cały dzień możesz korzystać z różnorodnych rozrywek, brać udział w wycieczkach i pokazów zwierząt. Za drobną dopłatą można zdecydować się na zwiedzanie objazdowe, które stanowi dodatkową atrakcję. 

Zobacz też:
Oceanarium Lizbona – bogactwo wodnego świata

Kliknij tutaj aby kupić bilety do Loro Park.

Loro Park na Teneryfie – przydatne informacje

Adres
Av. Loro Parque, s/n, 38400 Puerto de la Cruz, Santa Cruz de Tenerife, Hiszpania
Loro Park – godziny otwarcia
codziennie 8.30 – 18.45
Loro Park – cena
26 – 51 Euro – kup bilety
Loro Park – dojazd
darmowy transport z centrum Puerto de la Cruz
Loro Park – strona www
https://www.loroparque.com/en/

Teneryfa Loro Park – zdjęcia

Loro Park – YouTube video