Szopy wydają się niezwykle sympatycznymi zwierzętami, których nie sposób nie lubić. Co innego z pewnością sądzi o nich właścicielka jednego z domów na Florydzie. Zwierzęta pod jej nieobecność postanowiły „zająć” się domem.

Szopy dostały się do domu przez sufit

Wprowadzka szopów miała miejsce wtedy, gdy kobieta przebywała w Nowym Jorku – informuje serwis polsatnews.pl. Właścicielka domu podzieliła się na Twitterze zdjęciami, które dokumentują zniszczenia, jakich zwierzęta dokonały pod jej nieobecność. Nie jest to widok, jaki ktokolwiek z nas chciałby zastać po powrocie na przykład z wakacji.

Rodzina szopów wykorzystała puste lokum, dostają się do niego przez lekki sufit. Kobieta informuje na Twitterze, że szopy zniszczyły jej pokój i trudno powiedzieć, co jeszcze zdążą zrobić zanim zostaną wyciągnięte z domu.

Fachowcy pomogli złapać szopy

Właścicielka nieruchomości zasugerowała też, że z pewnością naprawa szkód dokonanych przez zwierzęta będzie ją słono kosztować. Na zdjęciach i nagraniach można zobaczyć dziurę w suficie, przez którą szopy dostały się do domu. Poza nią widać też całkowicie zdemolowane pomieszczenie.

Szopy ostatecznie udało się schwytać grupie fachowców, która ma znaleźć dla zwierząt nowy dom. Jedna z organizacji prozwierzęcych poinformowała, że szopy łatwo mogą znaleźć sobie jakiekolwiek miejsce w domach, gdzie mogą zamieszkać.

Za: Polsatnews.pl

Zobacz też:
Uprowadzenie świni w Warszawie. "Pupcia" odjechała tramwajem z nieznajomym