Koty uwielbiają wstawać wcześnie rano. Wydawać by się mogło, że robią to tylko po to, aby zdenerwować swoich właścicieli. Jeden z nich postanowił „zemścić się” na swoim pupilu.

Dlaczego koty grasują w nocy?

Koty to zwierzęta drapieżne. Nic dziwnego, że są często bardzo aktywne w nocy oraz nad ranem. Te przyzwyczajenia nie zniknęły wraz z biegiem lat i coraz większą miłością, jaką ludzie zaczęli darzyć te zwierzęta.

Ta historia jest stara jak świat i zna ją z pewnością każdy właściciel kotów. Chciałeś pospać w sobotę nieco dłużej po ciężkim tygodniu? Nic z tego! Twój kot niczym zaprogramowany postanawia obudzić cię o godzinie 5, bo akurat zgłodniał. Nie każdy właściciel kotów reaguje jednak na to w taki sposób, jak bohater filmu, który trafił do sieci.

Ten właściciel kota miał już dość

Budzony codziennie mężczyzna miał już dość tego, jak zachowuje się jego kot. Niewyspanie, zmęczenie, drażliwość. Zna to każdy, kto ma małe dziecko lub właśnie… kota.

Choć wydawałoby się, że tresura zarezerwowana jest przede wszystkim dla psów, Nicolas Tecosky postanowił sprawdzić, czy jego kota też można czegoś nauczyć. Mając dość wczesnych pobudek, postanowił się „zemścić”.

Problem, który zna każdy kociarz

Film na YouTube robi istną furorę. Widzimy na nim właściciela kota, który powoli zbliża twarz do swojego pupila. W pewnym momencie zaczyna… miauczeć, po czym pyta zwierzaka: „spałeś?!”.

Mężczyzna dodaje:

„Nie miaucz w środku nocy!”.

Gigantyczna popularność filmu w sieci dowodzi, że taki sam problem musi mieć wielu właścicieli tych czworonogów. Czy tego typu tresura działa? Cóż, musicie to chyba sprawdzić sami w swoim domu. Nie odpowiadamy za podrapane twarze!

za:wamiz.pl

Zobacz też:
Jak dokarmiać ptaki zimą? Ekspert wyjaśnia